Práca a brigády - Práca, brigády

V této kategorii hledáte:
inzercia zdarma a bazár
Je nám líto, ale inzerát se již v bazaru nenachází.
Vypršela jeho platnost nebo byl smazán. Vyberte si z naší další nabídky inzerátů, kterou Vám bazar nabízí.

Archiv: Inštalatér - montér zábavných centier - [13. října 2022]

SPI GLOBAL PLAY s.r.o.
Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď, alebo po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
Ročný príjem od 25 000€ -35 000€ / Vedúca pozícia 35 000 € - 40 000€
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• stavba oceľových konštrukcií, kompletná výstavba zábavných centier podľa inštrukcií nadriadeného, v súlade s časovým harmonogramom a postupom prác
Zamestnanecké výhody, benefity
• ubytovanie a doprava na miesto projektu zabezpečené a hradené
• služobné auto a náradie k dispozícií počas celého trvania projektu
• seriózny prístup
• možnosť kariérneho rastu
Informácie o výberovom konaní
Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku prosíme zaslať emailom na nižšie uvedenú adresu. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Nudí ťa stereotyp a chceš spoznať svet?
Si manuálne zručný a nebojíš sa učiť nové veci? Rád cestuješ? Máš praktické myslenie a dokážeš pracovať v tíme? Ak si za, si náš človek!
Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu a realizáciu zábavných centier po celom svete.