Práca a brigády - Práca, brigády

V této kategorii hledáte:
inzercia zdarma a bazár
Je nám líto, ale inzerát se již v bazaru nenachází.
Vypršela jeho platnost nebo byl smazán. Vyberte si z naší další nabídky inzerátů, kterou Vám bazar nabízí.

Archiv: Elektrikar do Svajciarska - [21. července 2016]

Miesto práce: Švajčiarsko (Bern a okolie, Zurich, Basel, Biel, Luzern..)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Nástup: V priebehu celého roka
Ponúkaný plat (brutto): 30 – 34 CHF/hod.

Náplň práce:
- čítanie technickej dokumentácie
- navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia
- vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh, ťahanie káblov
- odblankovávanie elektrických vodičov a káblov
- zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov,
spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení
- diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení
- dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov
- elektroinštalácie v novostavbách….

Požiadavky na zamestnanca:
- Minimálne požadované vzdelanie: Stredoškolské s maturitou v danom obore
- Požadovaná prax: min. 2 roky v danom obore
- Vodičský preukaz: B

Jazykové znalosti:
- Nemecký jazyk: na komunikativnej urovni / mierne pokročilý
(je podmienkou na samostatnej dorozumievacej úrovni pre každého uchádzača !)

Iné výhody:
- zabezpečíme pracovné povolenie
- pomôžeme pri založení si Švajčiarského účtu
- ubytovanie (hradi si zamestnanec sam)
- zdravotné poistenie (povinné, hradi si zamestnanec sam)
- rodinné prídavky (200 CHF až 290 CHF na dieťa v závislosti od kantonu a veku dieťaťa)
- týždenné vyplácanie mzdy
- pracovný pomer na švajčiarsku pracovnú zmluvu

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- zručnosť
- flexibilita
- samostatnosť
- osobný automobil (vyhodou)

Dokumenty:

- životopis v nemeckom jazyku
- doklad o ukončenom vzdelaní v nem.jazyku a v danom obore
- kópia pasu / OP

Kontaktná osoba: Klaudia Preloznik

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorý vyhovujú požiadavkám !
Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím požadované dokumenty a my Vás budeme hneď po spracovaní Vaších údajov kontaktovať!
U nás neplatíte žiadne popladky za sprostredkovanie!