Práca a brigády - Práca, brigády

V této kategorii hledáte:
inzercia zdarma a bazár
Je nám líto, ale inzerát se již v bazaru nenachází.
Vypršela jeho platnost nebo byl smazán. Vyberte si z naší další nabídky inzerátů, kterou Vám bazar nabízí.

Archiv: Spec. pro právnické osoby - 40 - 100 000 Kč! - [30. října 2017]

Pro celou ČR a SR
Pracovní náplň
Financování a uzavírání obchodních případů se zákazníky ze všech oblastí Podnikatelské činnosti
- vyhledávání nových a péče o stávající zákazníky
Požadavky
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- reprezentativní vystupování
- mít obchodní myšlení
- cílevědomost
- pozitivní myšlení
- samostatnost
- ochota učit se novým věcem
- vlastní osobní automobil
- Živnostenský list
Co od nás speci alista dostane?
- práci ve společnosti, která nemá konkurenci
- zaměstnanecké benefity (odborné vzdělávání, firemní akce)
- služební automobil (i k soukromému využití), telefon, notebook
- firemní soutěže,dovolenou
Nadstandardní plat - Dle výsledků
Možnost FIX 40 000 Kč + odměny
Chcete být pánem svého času a dobře si vydělat?
nástup možný dle dohody po absolvování pohovoru a Úvodního školení
- životopis zasílejte s fotografií
Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení:
18.12.2017